Tenteler

Tente

Tenteler işlevselliği ve fiyat / performans dengesi sayesinde kullanım alanı geniş ürünlerdir. Alıcılar tentelerin taşınabilir olmaları ve maliyeti düşük olmasından kaynaklı olarak sıklıkla tercih etmektedirler.
Özellikle eğlence sektöründe ve tanıtım sektöründe sıklıkla görebildiğimiz mafsallı tente, yatırımlarını yaparak işletmelerinde karlılığı bekleyen enafın sık kullandığı bir üründür. Bunun yanı sıra spor salonu yaptırmak için yeterli bütçesi olmayan okullar fuar çadırları ile spor alanları ve yemekhaneler yaratabilmektedirler. Aynı sistem ticari amaçlı kullanılan halı sahalarda da geçerlidir. Lunaparklarda gezici olduğu durumlarda elektronik aksamlar yağmurdan etkileşim geçirip arıza çıkarmasın diye fuar çadırı tarzı yapılarla koruma altına alınmaktadır.
Özellikle panayır tarzı gezici eğlence merkezlerinde fuar çadırları kurulumu ve sökülmesi basit ve maliyetsiz olmasından ötürü vazgeçilmezdir. Ayrıca özellikle kurban bayramlarında hayvan satışı yapan kimseler farklı şehirlere gitmeyi tercih ettiklerinde hayvanlarını korumak ve onlara barınak sağlamak amacı ile fuar çadırı benzeri yapılar tercih etmektedirler.
tentelerin bu kadar geniş alanda tercih edilir hale gelmesi , piyasasını da canlandırmıştır. Tente yapan donanımsız ve tecrübesiz firmalar sebebi ile insanlar canlarını tehlikeye atmaktadırlar.
Elit tente, hem geniş ürün yelpazesi, hem de kaliteden ödün vermeyen yapısı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Her boy ve ebatta her işleve uygun olarak dizayn edilen tenteler alıcına maksimum fayda sağlayacak şekilde teslim edilmektedir.

Dokun Ara