Elit Çadır Hakkımızda


Elit Çadır Neler Yapıyoruz. Neler Yapmak İstiyoruz. Kimlerle birlikte Çalışıyoruz?


Neden Çadır ?

Çeşitli istek ve kullanım alanlarına göre şekillendirilerek donanımsal ve görsel olarak dizayn edilen fuar çadırları, alıcılarının isteklerine göre çeşitli boy ve ebatlarda, su ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı şekilde üretilebilmektedir.

Fuar, İftar, Panayır, etkinlik çadırlarının kullanım alanlarının geniş olmasından dolayı farklı ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitliliği de bol olmaktadır. Bu yüzden avantajlıdır çadırlar. Çeşitli teknolojiler kullanılarak üretilen bu çadırlar kullanılacakları alanın iklimsel koşulları göz önünde bulundurularak bu iklimsel koşullara uyumlu kumaşlar kullanılarak imal edilmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan kumaş üzerine işlenecek olan deseni alıcı taraf kendi seçebilmektedir. Örneğin askeriyede kullanılan çadırlarda askeriyenin sahip olduğu renkler ile gizleme yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra söz konusu çadırlar, şantiyelerde inşaat işçilerinin barınması için de kullanılmakta ve bu gibi durumlarda yanmaz kumaşların kullanılmasına dikkat edilmektedir.

Bunu göz ardı ederek, profesyonel olmayan satıcılar ile çalışan alıcılar çadırlarda konaklayan işçilerinin can sağlığını tehlikeye atmaktadırlar. Yakın tarihimizde örneklerini acı bir şekilde görmüş olduğumuzdan, www.elitbranda.com ekibi gelen siparişlerin kullanım alanları ile de yakından ilgili olarak alıcıların kullanım alanlarına uygun kumaş ve teknoloji ile üretilmiş ürünler ile alıcıları buluşturmayı kendilerine görev edinmişlerdir. İş etikleri gereğince müşterilerine her zaman en kaliteli ve işlevsel ürünü, en uygun şartlar altında satmaktadırlar.

Çeşitli alanlarda, çeşitli şekillerde kullanılabilen bu çadırlar, zaman içerisinde farklı ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden yapılandırılabildiği gibi, bakımları zamanında ve profesyonel kimselerce yapıldığı takdirde çadırlarını hiç zarar etmeden elden de çıkarabilmektedirler.

Çadırlarımız


Çadırlar, kolay montaj ve de-montaj edilebilmesi, yer değişikliklerine karşı yıpranma payının geniş olduğu, ürün ve hizmet satışı yapanlar tarafından sıklıkla tercih edilen showroom ve etkinlik alanlarıdır.
Fiyat performans değerlemelerinde büyük artılarını gözler önüne seren fuar çadırları, deneyimli ve işinin ehli firmalardan alındığı takdirde uzun yıllar istenilen performansla kullanılabilmektedir. Elitbranda.com kurulduğu günden beri müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli ürünleri en uygun fiyat avantajları ile sunmakta ve satış sonrası desteği de atlamamaktadır.
Özellikle hayvan barınakları, yemek servisinin yapıldığı alanlarda kullanılan fuar çadırlarının havalandırmasına özellikle dikkat edilmeli ve kullanılan kumaş ve teknolojinin kullanım şartlarına ve insan sağlığına zarar vermeyecek nitelikte olması için gereken tekniklerin sağlanması konusunda özverili davranılmalıdır. Elitbranda.com tüm bunları göz önünde bulundurarak üstün özveri ile satışlarını yapmaktadır.
Profesyonel desteğin çok önemli olduğu çadır sektöründe çadırı doğru yerden almak satış sonrası montaj ve de-montaj konusunda yaşayacağınız sıkıntıları sıfıra indirmek demektir. Bu nedenle çadır almadan evvel hem alacağınız çadıra hem de çadırı aldığınız yere son derece dikkat etmelisiniz. En az çadır kadar satın alınan yerinde önemli olduğu göz önünde bulundurulduğunda detaylı bir araştırma kaçınılmaz olmaktadır.
elitbranda.com, fuar çadırlarının kurulumundan de-montajına kadar her türlü evrede müşterilerine en uygun fiyat garantisini vermekle birlikte, güler yüzlü ve profesyonel kadrosuyla en seri şekilde sorunlarını çözmede destek olmaktadır.

Brandalarımız


Brandalar farklı boyut ve işlevsellikte olduğundan farklı fiyat aralıklarında da olabilmektedir. Bu fiyat aralıkları ürünün niteliği ile birlikte kullanılan malzemenin de kalitesi ile doğru orantılıdır.
Alıcıların doğrudan satıcıya ulaşması ya da dolaylı yoldan alıma gitmesi de ürünün niteliği kadar fark yaratmaktadır. Alıcı kesim beklentilerini ve ihtiyacı olan nitelikleri kesinleştirdikten sonra kullanacağı ürünün uzun ömürlü olup, bütçesini sarsmaması için kaliteli olmasına da dikkat etmelidir. Kalitesiz ürün, kısa vadede iş görebilir fakat uzun vadede gerekli bakımları yapılsa dahi yapımında kullanılan malzemenin kalitesizliğinden ötürü problem çıkaracaktır.
Bunun yanı sıra brandaların en önemli özelliği olan taşınabilme / yeniden kurulabilmesinin de sağlam olmadıktan sonra bir anlamı kalmayacaktır. branda alınırken fiyat ve performans değerlemeleri yapılmalı ve fiyat ve performansı en iyi olan çadırlar tercih edilmelidir. Ayrıca fiyatı uygun diye kullanım alanına uygun olmayan ürünler de satın alınmamalıdır. Aksi takdirde hem çadırdan beklenilen verim ve performans sağlanamayacak hem de ürün işlevi dışında kullanılacağından ömrü kısalacaktır.
Piyasada uygun fiyatlı olarak binlerce ürün bulunmaktadır fakat bunların pek çok insan sağlığını tehdit etmektedir. Kullanılan malzemenin kalitesizliği ve kurulum esnasındaki ucuz işçilik çadır ömrünü kısaltmaktadır.
Elit branda müşterilerine hem uygun fiyatlı ürünler sunmakta, hem de kaliteden ödün vermemektedir. Piyasa standartlarının üzerinde donanım ve kalite için www.elitbranda.com internet üzerinden satışlarına devam etmektedir.

Tentelerimiz


Tenteler işlevselliği ve fiyat / performans dengesi sayesinde kullanım alanı geniş ürünlerdir. Alıcılar tentelerin taşınabilir olmaları ve maliyeti düşük olmasından kaynaklı olarak sıklıkla tercih etmektedirler.
Özellikle eğlence sektöründe ve tanıtım sektöründe sıklıkla görebildiğimiz mafsallı tente, yatırımlarını yaparak işletmelerinde karlılığı bekleyen enafın sık kullandığı bir üründür. Bunun yanı sıra spor salonu yaptırmak için yeterli bütçesi olmayan okullar fuar çadırları ile spor alanları ve yemekhaneler yaratabilmektedirler. Aynı sistem ticari amaçlı kullanılan halı sahalarda da geçerlidir. Lunaparklarda gezici olduğu durumlarda elektronik aksamlar yağmurdan etkileşim geçirip arıza çıkarmasın diye fuar çadırı tarzı yapılarla koruma altına alınmaktadır.
Özellikle panayır tarzı gezici eğlence merkezlerinde fuar çadırları kurulumu ve sökülmesi basit ve maliyetsiz olmasından ötürü vazgeçilmezdir. Ayrıca özellikle kurban bayramlarında hayvan satışı yapan kimseler farklı şehirlere gitmeyi tercih ettiklerinde hayvanlarını korumak ve onlara barınak sağlamak amacı ile fuar çadırı benzeri yapılar tercih etmektedirler.
tentelerin bu kadar geniş alanda tercih edilir hale gelmesi , piyasasını da canlandırmıştır. Tente yapan donanımsız ve tecrübesiz firmalar sebebi ile insanlar canlarını tehlikeye atmaktadırlar.
Elit tente, hem geniş ürün yelpazesi, hem de kaliteden ödün vermeyen yapısı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Her boy ve ebatta her işleve uygun olarak dizayn edilen tenteler alıcına maksimum fayda sağlayacak şekilde teslim edilmektedir.

Dokun Ara